+38 (067) 589-41-15 info@bizconsulting.com.ua

«Та коли побачила рекламу вашого семінару 81 спосіб… Зрозуміла що там має бути все відразу суто по моїй спеціалізації, і що пропустити таке не можна!»

Ніша: магазин жіночого та чоловічого текстильного і верхнього шкіряного одягу

Мене звати Анна-Наталя. Працюю у сфері роздрібної торгівлі жіночого та чоловічого текстильного і верхнього шкіряного одягу. Крім того викладаю правничі дисципліни в університеті, одружена, сину 2,9 рочки.

Починала все моя мама з нуля десь у 1996 році. Розїздна торгівля, виносна торгівля, робота на різних ринках в палатках, перша наймана робоча сила і перший шкіряний бутік трохи на відшибі -14м.кв. …

Потім в 2000р було пограбування (якраз був новий завіз, вересень, і непроплачений товар), великі борги, стрес і знов робота з початку не з нуля а з мінусу.

Ми не перестаємо вчитися, постійно шукаємо новшинства, як удосконалити себе і свій бізнес.

Тоді ж відчиканилась перша система, індивідуальні правила, видумувався велосипед, адже права на помилку на позичиних грошах з хмарою боргів не було! Зараз в нас 4 бутіки з одягом в м. Дрогобич та Трускавець. Най більший в самому центрі міста 74 м. кв., найменший по дорозі на ринок 18м.кв. Та не зважаючи на таку історію, ми не перестаємо вчитися, постійно шукаємо новшинства, як удосконалити себе і свій бізнес.

Найбільшою проблемою, з якою ми зараз зіткнунулись це відсутність комп.аналізу та повної автоматизації роботи

Продавці зашиваються у звірках та розводках, а ми не можемо чітко та правильно прогнозувати скільки чого потрібно закупити і т.д. На папері та в голові прграма є, але нема кому технічно це все оформити. Тож поки я не виріщу головну проблему, не хочу поглиблюватись в інші аспекти (Найбільший дифіцит сьогодні — час).

Та коли побачила рекламу вашого семінару 81 спосіб… Зрозуміла що там має бути все відразу суто по моїй спеціалізації, і що пропустити таке не можна!доступна вартість також зіграла свою роль (на автоматизацію треба буде витратити чимало коштів і це першочергове).

Семінар справив гарне враження, справді те що мені потрібно: чітко, ясно, без води та зайвої реклами

Боязнь, що тем торкнуться зовсім поверхнево і більшість часу будуть рекламувати інший дорогий продукт не підтвердилась, вийшло все навпаки.

Теж важливо, що кожній людині приділили достатьньо уваги, читали та коментували питання тощо.

І хоч з тренером я особисто не знайома, можу з впевниністю описати його портрет як людити дуже порядної, доброї, через міру наполегливої, пунктуальної та відповідальної. Таких людей дуже мало і в них завжди є чого повчитися!

Дякую за такий гарний урок
з повагою
Анна-Наталя Тарнавська <tano83@list.ru>

Бажаєте подвоїти продажі вашого магазину?
Отримайте 81 спосіб збільшення продажів і кількості клієнтів!